Tamamlanan Projeler


hakkimizdaTimet Tim Üretim A.Ş. Serhat Kalkınma Ajansının mali desteğiyle yürüttüğü  “Yeni Teknoloji Makine-Ekipmanla Rekabet Gücünün Artırılması ve İhracat Altyapısının Oluşturulması Projesi”ni başarıyla tamamladı.

“İktisadi Gelişme Mali Destek Programı – 4” çerçevesinde finanse edilen, 9 Ay süreli ve 414.900,00 TL  bütçeli projenin;
Genel Amacı: Yeni teknoloji kullanımı ve yenilikçi uygulamalarla bölge imalat sektörünün rekabet gücünün arttırılmasına ve TRA2 Bölgesinin ihracat ve markalaşma potansiyelinin yükseltilmesine katkı sağlamaktır.

Özel Amacı: Kurumsal kapasitemizin geliştirilmesi, yeni ve çevreye duyarlı teknolojilerin işletmemize kazandırılarak üretim kapasitesinin artırılması suretiyle pazar payımızın ve rekabet gücümüzün yükseltilmesi, ihracat altyapısının oluşturulmasıdır.

Proje Kapsamında;

  • 7 yeni personele istihdam sağlanmış,
  • Çevreye duyarlı yeni teknoloji ürünü Makine/Ekipman alımı yapılmış,
  • Kalite Yönetim Sistemi kurularak “Kalite Belgesi” alınmış,
  • 11-13 Eylül 2014’te İstanbul’daki “Uluslararası Demir Dışı Metaller Teknolojileri, Makine ve Ürünleri Fuarı” na katılım dahil olmak üzere Firmamızın tanınırlığının artırılmasına yönelik faaliyetleri gerçekleştirilmiştir.

 


 
TİMET TİM ÜRETİM A.Ş. Timet Tim A.Ş olarak Titanyum alaşımları,Hastelloy,Monel,İnkonel,Nikel özel ilgi ve dolayısıyla ihtisas ister. Titanyum alaşımlarında UZMANLAŞMIŞ KADROYA SAHİP ender firmalardanız. TİMET TİM A.Ş. İki ayrı tesisde Toplam 25100 m2 alanda 4205 m2 Kapalı alanıyla ;Titanyum Hadde,döküm,TIG/MIG Kaynak,Lazer Kaynak ..>>
 
Titanyum
Monel Çelik
Hastelloy
Inkonel
Takip Edin
Copyright 2013 © TİMET TİM
 
Bu web sayfası SERHAT Kalkınma AJansı'nın destekledği "Yeni Teknoloji Makine-Ekipmanla rekabet Gücünün Artırılması ve İhracat Altyapısının Oluşturulması Projesi" kapsamında hazırlanmıştır İçerik ile ilgili tek sorumluluk TİMETTİM ANONİM ŞİRKETİ'ne aittir ve SERHAT Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.