Kalite Politikası

kalite politikası
Çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş sunarak onları bizim ilk müşterilerimiz gibi görmek. Onlara ağır başlılıkla davranan ve değer veren bir şirket olmak.

Standartlara ve gelişen teknolojiye uygun olarak, müşterinin maksimum çıkar sağladığı ve ürünlerin değil müşterilerin bize geri gelmesini sağlayacak güvenilir, teknolojik sağlam ve sürekli gelişen ürün yaratmak.

Şirketin ürün kalitesini ve sayını artırarak ülke dışındaki diğer pazarlara açmak. Diğer firmalardan farklı, daha iyi ve yeni ürün yaratarak ,daha fazla pazar payına sahip olmak, servis ve yedek parça konusunda daha hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet vermek.

Oluşabilecek müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirerek çok kısa sürede cevap vermek ve onlardan gelen şikayetlerden olumlu dersler çıkarmak önerilerini dikkate almak. Mevcut müşteriyi elde tutmaya, yeni müşteriden daha çok önem vermek.
Her zaman büyük olmak değil, hep iyi olma hedefini gütmek. Uluslar arası güvenilir bir marka ve kurumsal bir firma haline gelmek.

Başta müşterilerine, çalışanlarına ve bulunduğu topluma karşı sorumlu bir şirket olmak.
Dürüstlük, kalite, teknoloji, iletişim ve disiplin, ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirmek ve korumak konusunda mücadeleci olmak, yönetimde açık sistemi benimsemek, güvene dayalı işbirliği içinde olmak, işletmemizin kalite politikasıdır.


 
TİMET TİM ÜRETİM A.Ş. Timet Tim A.Ş olarak Titanyum alaşımları,Hastelloy,Monel,İnkonel,Nikel özel ilgi ve dolayısıyla ihtisas ister. Titanyum alaşımlarında UZMANLAŞMIŞ KADROYA SAHİP ender firmalardanız. TİMET TİM A.Ş. İki ayrı tesisde Toplam 25100 m2 alanda 4205 m2 Kapalı alanıyla ;Titanyum Hadde,döküm,TIG/MIG Kaynak,Lazer Kaynak ..>>
 
Titanyum
Monel Çelik
Hastelloy
Inkonel
Takip Edin
Copyright 2013 © TİMET TİM
 
Bu web sayfası SERHAT Kalkınma AJansı'nın destekledği "Yeni Teknoloji Makine-Ekipmanla rekabet Gücünün Artırılması ve İhracat Altyapısının Oluşturulması Projesi" kapsamında hazırlanmıştır İçerik ile ilgili tek sorumluluk TİMETTİM ANONİM ŞİRKETİ'ne aittir ve SERHAT Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.