Hakkımızda

hakkimizda

1998 'den beri Avrupa piyasasında Titanyum ürünleri satmakta ve Titanyum dövme parçalar üretmekte olan anlaşmalı olduğumuz firma ile başlangıçta ve geçici bir süre Avrupa'daki tesiste , ileride de Ülkemizde kendi imkanlarımızla;

Numune veya detayını ; Projesini vereceğiniz , ihtiyaç duyduğunuz titanyum parçaları işlenmiş şekilde , miktarı ne olursa olsun temin ve teslime amadeyiz.

Firmamız Endüstiryel ve Medikal Alanlarda her türlü titanyum malzeme, Titanyum, Sac, Çubuk, Tel, Civata, Somun gibi ürünlerin yanısıra; ihtiyaç duyulan dövme parçaların, projeye ve numuneye uygun üretiminde faaliyet göstermektedir.

Prensip , Kalite, Güven, Sürekli İyileştirme ve Doğruluk ilkelerinden vazgeçmeden işi hatasız ve en hızlı şekilde tamamlayarak müşteri beklentilerini her zaman eksiksiz karşılamayı, sektöründe ve kalitede lider olmayı hedeflemektedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak sektörde Timet Titanyum olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

 

 

 

 

 


 
TİMET TİM ÜRETİM A.Ş. Timet Tim A.Ş olarak Titanyum alaşımları,Hastelloy,Monel,İnkonel,Nikel özel ilgi ve dolayısıyla ihtisas ister. Titanyum alaşımlarında UZMANLAŞMIŞ KADROYA SAHİP ender firmalardanız. TİMET TİM A.Ş. İki ayrı tesisde Toplam 25100 m2 alanda 4205 m2 Kapalı alanıyla ;Titanyum Hadde,döküm,TIG/MIG Kaynak,Lazer Kaynak ..>>
 
Titanyum
Monel Çelik
Hastelloy
Inkonel
Takip Edin
Copyright 2013 © TİMET TİM
 
Bu web sayfası SERHAT Kalkınma AJansı'nın destekledği "Yeni Teknoloji Makine-Ekipmanla rekabet Gücünün Artırılması ve İhracat Altyapısının Oluşturulması Projesi" kapsamında hazırlanmıştır İçerik ile ilgili tek sorumluluk TİMETTİM ANONİM ŞİRKETİ'ne aittir ve SERHAT Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.