Basında Biz


Kars İl Koordinatörü Ömer BALUN, Organize Sanayi Bölgesinde yer alan TİMETTİM Üretim A.Ş.'ye ziyarette bulundu. Kurumumuzun uygun harcama olarak proje kapsamında desteklediği makine-ekipman kalemlerinden bir kısmının üretimini gerçekleştiren ve faaliyetlerini Kars'ta sürdürmekte olan firma ile yapılan görüşme verimli geçti.

Yapılan görüşmede İl Koordinatörü BALUN "Tarımsal üretimde kalite ve modernizasyon, makinalaşma ile sağlanabilir. Kırsal kalkınmada AB standartlarını hedefleyen yatırımlarla Kurumumuz, makine-ekipman alımlarına da %65'lere varan oranlarda destek vermektedir. Süt üreten işletmeler ve süt işleyen işletmeler, mandıralar için makine-ekipman olmazsa olmazdır. Biz bunların hepsine destek veriyoruz." dedi.

Görüşme, firmanın ve üretim hattının gezilmesinden sonra sona erdi.

 

 

 
TİMET TİM ÜRETİM A.Ş. Timet Tim A.Ş olarak Titanyum alaşımları,Hastelloy,Monel,İnkonel,Nikel özel ilgi ve dolayısıyla ihtisas ister. Titanyum alaşımlarında UZMANLAŞMIŞ KADROYA SAHİP ender firmalardanız. TİMET TİM A.Ş. İki ayrı tesisde Toplam 25100 m2 alanda 4205 m2 Kapalı alanıyla ;Titanyum Hadde,döküm,TIG/MIG Kaynak,Lazer Kaynak ..>>
 
Titanyum
Monel Çelik
Hastelloy
Inkonel
Takip Edin
Copyright 2013 © TİMET TİM
 
Bu web sayfası SERHAT Kalkınma AJansı'nın destekledği "Yeni Teknoloji Makine-Ekipmanla rekabet Gücünün Artırılması ve İhracat Altyapısının Oluşturulması Projesi" kapsamında hazırlanmıştır İçerik ile ilgili tek sorumluluk TİMETTİM ANONİM ŞİRKETİ'ne aittir ve SERHAT Kalkınma Ajansı'nın görüşlerini yansıtmaz.